Yönetim 


Mustafa MASATLI
Vali
 
        
 
        26.11.1969' da Sungurlu' da doğdu. İlk, Orta ve Lise öğrenimini Ankara ve Sungurlu' da tamamladı. İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümünü bitirdi. Cumhuriyet Üniversitesi Yönetim ve Çalışma Sosyolojisi Ana Bilim Dalında Yüksek Lisans yaptı.
        Mülki İdare Mesleğine 1994 yılında Tokat Kaymakam Adayı olarak başladı. 8 ay süre ile İngiltere'de bulundu. Küre (Kastamonu) ve Yapraklı (Çankırı) Kaymakam Vekili olarak çalıştı. Ulaş (Sivas), Bahçesaray (Van), Demre (Antalya), Alaçam (Samsun), Gerede (Bolu) Kaymakamlıkları, Tekirdağ Vali Yardımcılığı ve Tekirdağ İl Özel İdare Genel Sekreterliği, Kayseri Vali Yardımcılığı, Mustafakemalpaşa Kaymakamlığı görevlerinde bulundu.
        26.12.2018 tarihli ve 2018/260 sayılı Cumhurbaşkanlığı atama kararı ile Ardahan Valisi olarak atandı.
      Yurtiçi ve yurtdışı çok sayıda seminer ve çalışmalarda bulundu. İyi derece de İngilizce bilmektedir. Evli ve 2 çocuk babasıdır.


Bilent AKAR
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü

1975 Yılında Ardahan İli Göle İlçesinde doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Göle ilçesinde tamamladı. 1997 yılında Kafkas Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor okulundan mezun oldu.
1997 yılında Kocaeli ilinde 4 yıl Beden Eğitim Öğretmenliği yaptıktan sonra Göle ilçesinde farklı okullarda Beden Eğitim Öğretmenliği yaptı.
Kız Meslek Lisesi Öğretmen Evi, Kazım Karabekir Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Müdürlüğü görevi yaptıktan sonra 21 Ağustos 2015 tarihinde Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü olarak göreve başlamıştır.