30 Ağustos Zafer Kupası Futbol Turnuvası Başlıyor

  30 Ağustos Zafer Kupası Futbol Turnuvası Başlıyor

  Haberi Oku

  !!! CANKURTARAN BAŞVURULARI BAŞLADI !!!

  2024 Eğitim Yönetim Sistemi kapsamında, cankurtaran alımı yapılacaktır. Bronz, gümüş, altın cankurtaran belgesine sahip olanların, 23-24 Temmuz 2024 tarihlerinde İl Müdürlüğümüze şahsen başvuru yapmaları gerekmektedir.

  Haberi Oku

  Sancak Koşusu ile 15 Temmuz Şehitleri Anıldı

  15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri kapsamında, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüz tarafından düzenlenen Sancak Koşusu büyük bir coşkuyla gerçekleştirildi

  Haberi Oku

  81 İlde Eş Zamanlı Deneyap Uygulama Sınavı Gerçekleştirildi.

  81 İlde Eş Zamanlı Deneyap Uygulama Sınavı Gerçekleştirildi

  Haberi Oku

  GSB Spor Okulları ve Engelsiz Spor Okulları Coşkuyla Açıldı

  Gençlik ve Spor Bakanlığımızın (GSB) Spor Okulları ve Engelsiz Spor Okulları’nın açılış programı, yoğun katılımla 80. Yıl Şehir Stadyumu’nda gerçekleştirildi. Açılış törenine İl Müdür Vekilimiz Sn. Ferman GÜLER de katılım sağladı.

  Haberi Oku

  İlkokullar Fiziksel Etkinlik Çocuk Oyunları Şenliği Finali Coşkuyla Gerçekleşti

  80. Yıl Şehir Stadyumu'nda nefes kesen bir coşkuyla düzenlenen İlkokullar Fiziksel Etkinlik Çocuk Oyunları Şenliği'nin final oyunları, unutulmaz anılara sahne oldu.

  Haberi Oku

  19 Mayıs Ardahan’da Coşkuyla Kutlandı.

  Atatürk Anıtı'na Çelenk Sunma Töreniyle Başladı.

  Haberi Oku

  Sporcu Eğitim Merkezleri Yüzme Branşı Sportif Kriterleri

  Türkiye Yüzme Federasyonu Başkanlığı'nın ilgi (a) yazısına istinaden belirlenen Gençlik ve Spor İl Müdürlükleri bünyesinde bulunan Sporcu Eğitim Merkezlerine 2024-2025 eğitim ve öğretim yılı için yüzme branşında alınacak sporculara yönelik sportif kriterlere yönelik gerekli duyurular ile ilgili iş ve işlemlerin ivedilikle yapılması ilgi (b) yazımızda istenmiştir.

  Haberi Oku

  Kano Branşında Yatılı Ve Gündüzlü Statüde Sporcu Alınacaktır

  Gençlik ve Spor İl Müdürlükleri bünyesinde bulunan Sporcu Eğitim Merkezlerine 2024-2025 eğitim ve öğretim yılı için kano branşında yatılı ve gündüzlü statüde sporcu alınacaktır.

  Haberi Oku

  Badminton Küçükler Kız-Erkek Grup Müsabakaları Sona Erdi

  Okul Sporları Daire Başkanlığımızın faaliyet programında yer alan, Badminton Küçükler Kız-Erkek Grup Müsabakaları 03-05 Mayıs 2024 tarihlerinde Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’müz ev sahipliğinde Kazım Karabekir Paşa Spor Salonu’nda yapıldı.

  Haberi Oku

  Personelimize Yönelik Enerji Tasarrufu ve Verimliliği Eğitimi Verildi

  Göle Nihat Delibalta MYO sivil savunma ve itfaiye programı bölümünde öğretim görevlisi Sn. Erol ÖZÇELİK tarafından kurumumuz bünyesinde görev yapan personelimize Gençlik Merkezi’mizde 2 günlük “Enerji Tasarrufu ve Verimliliği” eğitimi verildi.

  Haberi Oku

  23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı İlimizde Coşkuyla Kutlandı.

  Türkiye Büyük Millet Meclisinin açılışının 104. yıl dönümü ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ilimizde coşkuyla kutlandı.

  Haberi Oku

  Okul Sporları Bocce İl Birinciliği Müsabakaları Başarıyla Tamamlandı

  2023-2024 yılı GSB Okul Sporları faaliyet programı içerisinde yer alan Bocce İl Birinciliği Müsabakaları, 16-22 Nisan tarihîlerinde ilimiz Cumhuriyet Spor Lisesi bocce sahasında sporcuların kıyasıya mücadelesine sahne oldu.

  Haberi Oku

  Okul Sporları Yıldızlar Karma Grup Müsabakaları İlimiz Ev Sahipliğinde Yapıldı

  Okul Sporları Yıldızlar Karma Grup Müsabakaları İlimiz Ev Sahipliğinde Yapıldı

  Haberi Oku

  EĞİTİM GÖREVLİSİ BAŞVURULARI BAŞLIYOR

  13 Ağustos 2021 tarihli ve 31567 sayılı Resmi Gazete'de yayımlanan 4371 sayılı Cumhurbaşkanı Kararı ile yürürlüğe giren "Gençlik ve Spor Bakanlığı Ek Ders Saatlerine İlişkin Esaslar Hakkında Karar" doğrultusunda hazırlanan "Gençlik ve Spor Bakanlığı Eğitim Faaliyetlerinde Ek Ders ve Diğer Uygulamalara İlişkin Usul ve Esaslar" kapsamında İl Müdürlüğümüzde Bakanlığımız bünyesinde açılacak eğitim faaliyetlerinde görevlendirilmek üzere eğitim görevlisi başvuruları alınacaktır.

  Haberi Oku

  İl Müdürümüz Ramazan DEMİR Yüzme Branşında Başarılı Sporcuları Makamında Kabul Etti

  İl Müdürümüz Ramazan DEMİR Yüzme Branşında Başarılı Sporcuları Makamında Kabul Etti

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER