BAKAN KASAPOĞLU’NDAN ‘’3 ARALIK DÜNYA ENGELLİLER GÜNÜ’’ MESAJI

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

  Haberi Oku

  GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI’NDAN GENÇLİK PROJELERİNE 90 MİLYON LİRALIK REKOR DESTEK

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, proje destekleriyle, her alanda üreten, fikir geliştiren, ihtiyaçlara yönelik öncü bir rol üstlenmek isteyen, dünyaya karşı kendini sorumlu hisseden bütün gençlerin yanında olduğunu vurguladı. Bakan Kasapoğlu, bu yıl Gençlik Projeleri Destek Programı çağrısına, 4 binin üzerinde rekor sayıda başvuru geldiğini ve bu projeler içerisinden 765 projeye destek vereceklerini açıkladı.

  Haberi Oku

  20 YAŞ ALTI LİSANSLI SPORCULARIN BELİRLİ SAATLERDE SOKAĞA ÇIKMA VE SEYAHAT KISITLAMALARI MUAFİYETİNE İLİŞKİN DUYURU

  20 YAŞ ALTI LİSANSLI SPORCULARIN BELİRLİ SAATLERDE SOKAĞA ÇIKMA VE SEYAHAT KISITLAMALARI MUAFİYETİNE İLİŞKİN DUYURU

  Haberi Oku

  SHORT TRACK SPORCULARIMIZ ERZURUM İLİNDE TÜRKİYE İKİNCİSİ OLDU

  Türkiye Buz Federasyonu Başkanlığının 2020-2021 sezonu faaliyet programı doğrultusunda, Nene Hatun Short Track Kupası yarışmaları, 11-15 Kasım 2020 tarihleri arasında Erzurum İlinde yapılmıştır.

  Haberi Oku

  KAYAKLI KOŞU TEKERLEKLİ KAYAK KIŞ KAMPI İLİMİZDE YAPILACAKTIR

  Türkiye Kayak Federasyonu Başkanlığı 2020 yılı faaliyet programında yer alan Kayaklı Koşu Milli Takım Tekerlekli kayak ve kış kayağı Kampı, 18 Kasım-06 Aralık 2020 Tarihleri arasında Ardahan Üniversitesi Kampüs alanı içerisinde yapılacaktır.

  Haberi Oku

  GENÇLİK MERKEZLERİ MÜDÜRLÜKLERİMİZDEN İL GENELİNDE BULUNAN OKULLARA ZİYARET GERÇEKLEŞTİRİLDİ

  Ardahan Gençlik ve Spor İl müdürlüğüne bağlı Gençlik merkezleri Yeni eğitim ve öğretim döneminin başlaması ile birlikte gençlik ve spor faaliyetlerinin tanıtımı, kurumlar arasındaki işbirliğinin geliştirilmesi ve gençlerin, sağlanan imkanlardan faydalanması amacıyla 4-5 Kasım 2020 tarihleri arasında Ardahan’da ortaokul ve lise düzeyindeki 78 okula hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirildi

  Haberi Oku

  2021 YILI BÜTÇESİ TBMM PLAN VE BÜTÇE KOMİSYONU’NDA

  Gençlik ve Spor Bakanlığı ile bağlı kurumların 2021 yılı bütçesi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu’nda kabul edildi.

  Haberi Oku

  "PANDEMİ SÜRECİNE RAĞMEN HEDEFLERİMİZİN PEK ÇOĞUNU BAŞARIYLA GERÇEKLEŞTİRDİK"

  TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu’nda, Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın 2021 yılı bütçesinin sunumunu yapan Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, yakın zamanda 2 bin yeni antrenör alınacağının müjdesini verdi.

  Haberi Oku

  İL MÜDÜRÜMÜZ BİLENT AKAR’IN ACI GÜNÜ

  İl Müdürümüz Bilent Akar’ın babaannesi hakkın rahmetine kavuşmuş olup, cenazesi 11 Kasım 2020 tarihinde öğlen namazına müteakip Göle İlçesi Eski Demirkapı Köyü Aile mezarlığına defnedilecektir.

  Haberi Oku

  GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK’ÜN VEFATININ 82. YIL DÖNÜMÜ MESAJI

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü ebediyete irtihalinin 82. yılı nedeniyle bir mesaj yayımladı.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU'NDAN 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI MESAJI

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 97. Yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

  Haberi Oku

  KAYAKLI KOŞU GÜÇ GELİŞTİRME VE TEKERLEKLİ KAYAK MİLLİ TAKIM KAMPI İLİMİZDE YAPILIYOR

  Türkiye Kayak Federasyonu Başkanlığı’nın 2020 yılı faaliyet programında yer alan “Kayaklı Koşu güç geliştirme ve tekerlekli kayak” milli takım kampı, 15-31 Ekim 2020 tarihleri arasında, Ardahan Üniversitesi Kampüs alanında yapılmaktadır.

  Haberi Oku

  TÜRKİYE MÜNAZARA LİGİ DOĞU ANADOLU BÖLGE FİNALLERİNDE DERECE ALAN GENÇLERİMİZE İL MÜDÜRÜMÜZ PLAKET TAKDİM ETTİ

  Gençlik ve Spor Bakanlığı, Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü’nün koordinesinde gerçekleşen “Türkiye Münazara Ligi” Doğu Anadolu bölge finalleri, 11-12 Ekim 2020 tarihlerinde Van İlinde gerçekleştirilmiştir.

  Haberi Oku

  İLİMİZDE, AMATÖR SPOR HAFTASI’NA AÇILIŞ PROGRAMIYLA START VERİLDİ

  Gençlik ve Spor Bakanlığımız tarafından her yıl geleneksel olarak uygulanan “Amatör Spor Haftası” etkinlikleri, İlimizde yeni tip koronavirüs (covid-19) salgını tedbirleri dikkate alınarak 80. Yıl Cumhuriyet Şehir stadyumunda düzenlenen törenle başladı.

  Haberi Oku

  KORONAVİRÜSLE MÜCADELE İÇİN TEK KULLANIMLIK SECCADE DAĞITIMI

  Gençlik Ve Spor Bakanlığı Koronavirüs mücadelesi kapsamında Gençlik Merkezleri aracılığıyla ülkemizde eş zamanlı olarak Cuma namazından önce tek kullanımlık seccade dağıtıyor. Bugün İlimizde de Ardahan Gençlik Merkezi Gençlik Lideri ve Gönüllüleri Halilefendi Halı sahasında Cuma namazı öncesi cemaate tek kullanımlık seccade dağıtımı yaptılar.

  Haberi Oku

  İLİMİZDE, AVRUPA SPOR HAFTASI’NA “ULUSAL HERKES İÇİN SPOR VE SAĞLIK GÜNLERİ” SLOGANIYLA START VERİLDİ

  İlimizde, Gençlik ve Spor Bakanlığımız ve Herkes İçin Spor Federasyon Başkanlığımız tarafından Avrupa Spor Haftası kapsamında 81 İl ve İlçede eş zamanlı olarak “Ulusal Herkes İçin Spor ve Sağlık Günleri” spor faaliyet etkinlikleri açılış programı gerçekleştirildi.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER