BOKS SPORCUMUZ POLAT DEMİRCİ SAKARYA İLİNDE YAPILAN ÜST MİNİKLER FERDİ BOKS ŞAMPİYONASINDA TÜRKİYE 3.’SÜ OLDU.

  1-17 Temmuz 2021 tarihleri arasında Sakarya İlinde düzenlenen Üst Minikler Türkiye Ferdi Boks Şampiyonasına, İlimizi temsilen 4 sporcumuz Antrenörümüz Tarkan İLİ idaresinde katılım sağlanmıştır.

  Haberi Oku

  YÜKSEK İRTİFA GENÇLİK KAMPI VE SPORCU EĞİTİM MERKEZİ YAPIMI İÇİN SERKA İLE İL MÜDÜRLÜĞÜMÜZ ARASINDA FİZİBİLİTE PROJE SÖZLEŞMESİ İMZALANDI

  Serhat Kalkınma Ajansı’nın Fizibilite Destek Programı’na başvurusunu yapmış olduğumuz ve mali destek almaya hak kazandığımız, İl Müdürlüğümüze ait “Yüksek İrtifa Gençlik Kampı ve Sporcu Eğitim Merkezi” Fizibilite Projesi’nin sözleşmesi SERKA Genel Sekreter Vekili Nesim Karakurt ile İl Müdürümüz Bilent Akar tarafından imzalandı

  Haberi Oku

  NİYAZİ MISRİ YURT MÜDÜRLÜĞÜMÜZDE 15 TEMMUZ MİLLİ BİRLİK VE DEMOKRASİ GÜNÜ TEMALI RESİM SERGİSİ AÇILDI

  5 Temmuz Milli Birlik ve Demokrasi Günü nedeni ile Niyazi Mısri kız öğrenci yurt müdürlüğümüzde resim sergisi açıldı.

  Haberi Oku

  CUMHURBAŞKANLIĞI 2. ULUSLARARASI YAT YARIŞLARI'NIN MUĞLA ETABI TAMAMLANDI.

  Cumhurbaşkanlığı himayesinde Kültür ve Turizm Bakanlığı, Dışişleri Bakanlığı, Gençlik ve Spor Bakanlığının katkılarıyla, İstanbul Valiliği ve Muğla Valiliği iş birliğiyle gerçekleştirilen Cumhurbaşkanlığı 2. Uluslararası Yat Yarışı Halikarnas Kupası yarışmalarına ilimizden katılım sağlayan Sporcu Dr. Nazlı GÜLENÇ' in dahil olduğu ekip 3 farklı klasmanda 1. lik Ödülünü almışlardır.

  Haberi Oku

  ONLİNE SATRANÇ TURNUVALARINDA DERECEYE GİREN SPORCULARIMIZA ÖDÜLLERİ TAKDİM EDİLDİ

  2020-2021 Sezonunda Okul Sporları ve Milli Bayramlarda düzenlemiş olduğumuz Online satranç turnuvalarına katılım sağlayan ve dereceye giren sporcularımızı Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüzde ağırlayan İl Müdürümüz Bilent Akar sporcularımızla sohbet ederek katılımlarından dolayı teşekkür etti.

  Haberi Oku

  GENÇLİK VE SPOR BAKANIMIZ İLİMİZİ ZİYARET ETTİ

  Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Dr. Mehmet Muharrem KASAPOĞLU, yapımı devam eden Buz Pateni tesis açılışı ve Spor tesislerini incelemelerde bulunmak üzere ilimize ziyaret gerçekleştirdi.

  Haberi Oku

  19 MAYIS GENÇLİK HAFTASI ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA FİDAN DİKİMİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

  19 Mayıs Gençlik Haftası etkinlikleri kapsamında Niyazi Mısri Kız Öğrenci Yurt Müdürlüğümüz bahçesinde fidan dikimi gerçekleştirildi.

  Haberi Oku

  "19 MAYIS 1919" 102 YIL ÖNCE YAKILAN BAĞIMSIZLIK ATEŞİNİN SENE-İ DEVRİYESİ İLİMİZDE TÖRENLERLE KUTLANDI

  Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi M. Kemal Atatürk'ün Samsun'a çıkarak başlattığı kurtuluş mücadelesinin 102'nci yılı, İlimizde düzenlenen törenle kutlandı.

  Haberi Oku

  TENİS 1. KADEME ÇİZGİ HAKEMLİK KURSU AÇILACAK

  Tenis 1. Kademe Çizgi ve Gözlemci Hakemlik kursu 23-26 Haziran 2021 Tarihinde ilimiz Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüzde açılacak.

  Haberi Oku

  GENÇLİK MERKEZİ GÖNÜNLLÜLERİNDEN HAYVAN SEVGİSİ

  6 Nisan tarihinde ezilen iki kardeş köpeğin birinin ön bacağı diğerinin ise arka bacağı kırılmış.

  Haberi Oku

  VAN BAHAR KUPASI TENİS TURNUVASI SONA ERDİ

  Van Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü 08-11.Nisan 2021 tarihleri arasında Van Bahar Kupası Tenis Turnuvası düzenlendi.

  Haberi Oku

  2021 KÜLTÜR SANAT VE BİLGİ YARIŞMALARI İLİMİZDE DÜZENLENDİ

  Gençlik ve Spor Bakanlığı , Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü 2021 Kültür ve Sanat Yarışmaları Bilgi Yarışması ilimizde toplamda 15 takımın katılımıyla gerçekleşti.

  Haberi Oku

  OKUL SPORLARI ONLİNE SATRANÇ TURNUVALARI BAŞLIYOR

  Pandemi sürecinin olumsuz etkilerinden kurtulmaları amacıyla okul çağındaki çocuklarımızın hem zihinsel hemde sosyalleşmelerini sağlamak için Bakanlığımızca Okul Sporları Online Satranç Turnuvalarının düzenlenmesine karar verilmiştir.

  Haberi Oku

  ATLETİZM GELİŞTİ,RME PROJESİ BÖLGESEL KROS YARIŞMALARI İLİMİZDE YAPILDI

  Türkiye Atletizm Federasyonunun önemli projelerinden biri olan “Atletizmi Geliştirme Projesi” Bölgesel Kros müsabakaları 20 Mart 2021 Cumartesi günü yarışmalar yapıldı.

  Haberi Oku

  DESTEK HİZMETLERİ ŞUBE MÜDÜRÜMÜZ REŞAT SUBAŞI’NI ANKARA’YA UĞURLADIK

  2015-2021 yılları arasında İl Müdürlüğümüze bağlı Yurtlarda Kurucu Yurt Müdürlüğü, Yurt Müdürü ve Diğer Hizmetler Şube Müdür vekilliğini yürüten Reşat Subaşı, Bakanlığımız Personel Genel Müdürlüğü Eğitim ve Sınavlar Dairesi Başkanlığına şube müdürü olarak atanmıştır.

  Haberi Oku

  İL MÜDÜRÜMÜZ BİLENT AKAR ŞİİR OKUMA YARIŞMASINDA BÖLGE ÜÇÜNCÜSÜ N. FATMA ÇİFTÇİ’YE PLAKETİNİ VERDİ

  Online olarak 2020 yılı Eylül ayında gerçekleştirilen Gençler arası kültür ve sanat şiir okuma yarışmalarında İlimiz temsil eden Nilay Fatma Çiftçi 18-25 Yaş Kadın kategorisinde bölge üçüncüsü olmuştur.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER