OKUL SPORLARI GENÇLER KARMA SATRANÇ TURNUVASI TAMAMLANDI

  2019-2020 Eğitim Öğretim yılı Okul Sporları Gençler Karma Satranç Müsabakaları, 19 Şubat 2020 tarihinde, Sporcu Fabrikası çok amaçlı spor salonunda oynatılarak tamamlanmıştır.

  Haberi Oku

  MUTLU ÇARŞAMBA PROJESİ KAPSAMINDA BU HAFTA GÜREŞ EĞİTİMİ VERİLDİ

  Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüz ile Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü arasındaki iş birliği protokolü gereği her Çarşamba devam eden "Mutlu Çarşamba" Projesi kapsamında çalışmalarımız devam ediyor.

  Haberi Oku

  OKUL SPORLARI YILDIZLAR KARMA SATRANÇ TURNUVASI SONUÇLANDI

  2019-2020 Eğitim Öğretim yılı Okul Sporları Yıldızlar Karma Satranç Müsabakaları, 18 Şubat 2020 tarihinde, Sporcu Fabrikası çok amaçlı spor salonunda oynatılarak tamamlanmıştır.

  Haberi Oku

  23 ŞUBAT ARDAHAN'IN KURTULUŞU SATRANÇ TURNUVASI SONUÇLANDI

  Türkiye Satranç Federasyonu İl Temsilciliğimizin 2020 Yılı faaliyet programında yer alan "23 Şubat Ardahan'ın Kurtuluşu" satranç turnuvası, 16 Şubat 2020 tarihinde, İlimiz sporcu fabrikası satranç salonunda oynatılarak sonuçlandırılmıştır.

  Haberi Oku

  OKUL SPORLARI KÜÇÜKLER KARMA SATRANÇ TURNUVASI SONA ERDİ

  2019-2020 Eğitim Öğretim yılı Okul Sporları Küçükler Karma Satranç Müsabakaları, 17 Şubat 2020 tarihinde, Sporcu Fabrikası çok amaçlı spor salonunda oynatılarak tamamlanmıştır.

  Haberi Oku

  OKUL SPORLARI FUTSAL GENÇLER (A) KIZ ERKEK TURNUVASI TAMAMLANDI

  2019 - 2020 Eğitim Öğretim Yılı Okul Sporları Futsal Gençler Erkek Kız (A) Müsabakaları 07-14.02.2020 tarihinde Kazım Karabekir Paşa Spor Salonunda yapılmıştır. Müsabakada dereceye giren Sporculara ödüllerini Beden Eğitimi Öğretmenleri ve Gençlik Hizmetleri Müdürü Takdim etti.

  Haberi Oku

  OKUL SPORLARI GENÇLER ERKEK (A) HENTBOL MÜSABAKALARI SONUÇLANDI

  2019 - 2020 Eğitim Öğretim Yılı Okul Sporları Hentbol Gençler Erkek (A) Müsabakaları 14.02.2020 tarihinde Kazım Karabekir Paşa Spor Salonunda yapılmıştır. Müsabakada dereceye giren Sporculara ödüllerini Beden Eğitimi Öğretmenleri ve Hentbol İl Temsilcimiz Tarık IŞIK tarafından Takdim etti.

  Haberi Oku

  OKUL SPORLARI YILDIZLAR KIZ-ERKEK BADMİNTON MÜSABAKALARI SONA ERDİ

  2019 - 2020 Eğitim Öğretim Yılı Okul Sporları Badminton Yıldızlar Kız – Erkek Müsabakaları 11.02.2020 tarihinde saat 10:00’da Salim Dursunoğlu İmam Hatip Lisesi Spor Salonunda yapılmıştır.

  Haberi Oku

  YETENEK TARAMASI “TEMEL MOTORİK TEST” UYGULAMASI GÖLE İLÇEMİZLE DEVAM ETMEKTEDİR

  2018-2019 Eğitim-Öğretim yılında yetenek taraması testinde seçilen sporculara verilen iki aylık modül eğitiminin ardından, Temel Motorik Testlerden oluşan ara testlere, 07 Şubat 2017 tarihinde, Göle İlçemizdeki sporcu öğrencilere yapılan uygulanmayla devam etmektedir.

  Haberi Oku

  ENGELLİ SPORCULARIMIZ MÜSABAKALARIMIZA RENK KATTI

  Ardahan Engelsiz Yaşam Bakım Rehabilitasyon Merkezinde kalan engeli sporcularımız İlimizde oynanan Okul Sporları Basketbol Gençler (B) Grup Yarışmalarını izlemeye gelerek keyifli zaman geçirdiler.

  Haberi Oku

  OKUL SPORLARI GENÇLER (B) BASKETBOL KIZ/ERKEK GRUP MÜSABAKALARI SONUÇLANDI

  2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı Okul Sporları Gençler (B) Basketbol Kız Erkek Grup Müsabakaları, 03-06 Şubat 2020 tarihleri arasında, İlimiz Kazım Karabekir Paşa Spor Salonunda oynatılarak sonuçlandırılmıştır.

  Haberi Oku

  ENGELLİLERE YÖNELİK YÜZME KURSU PROJEMİZ DEVAM EDİYOR

  Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Milli Eğitim Bakanlığı arasında olan İş Birliği Protokollü Yüzme Bilmeyen Kalmasın Projesi kapsamında engellilere yönelik yüzme kursu projesi devam ediyor.

  Haberi Oku

  YETENEK TARAMASI VE SPORA YÖNLENDİRME PROJESİ “TEMEL MOTORİK TEST” UYGULAMASINA BAŞLANMIŞTIR

  2018-2019 Eğitim-Öğretim yılında yetenek taraması testinde seçilen sporculara verilen iki aylık modül eğitiminin ardından, Temel Motorik Testlerden oluşan ara testler Hanak ve Damal içlerimizdeki sporcu öğrencilere uygulanmaya başlanmıştır.

  Haberi Oku

  OKUL SPORLARI BASKETBOL GENÇLER (B) KIZ/ERKEK GRUP MÜSABAKALARI İLİMİZDE START ALDI

  Okul Sporları 2019-2020 sezonu Basketbol Gençler (B) Kız ve Erkek grup müsabakaları, İlimizde 03 – 06 Şubat 2020 tarihleri arasında oynanacaktır.

  Haberi Oku

  OKUL SPORLARI YÜZME YILDIZLAR KIZ ERKEK İL BİRİNCİLİĞİ, ANALİG İL SEÇMELERİ VE 11-12 YAŞ VİZE MÜSABAKALARI SONUÇLANDI

  Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüzce, Yüzme İl Temsilciliğinin 2020 Yılı Faaliyet Programında yer alan 11-12 Yaş Vize Müsabakaları, 23 Ocak 2020 tarihinde, saat 10.00’ da, Okul Sporları Yıldızlar Kız-Erkek İl Birinciliği Müsabakaları öğleden sonra 16.00’ da, Analig İl Seçmeleri ise 24 Ocak 2020 saat 16.00’ da Ardahan Spor Toto Kapalı Yüzme Havuzunda yapılarak sonuçlandırılmıştır.

  Haberi Oku

  MUTLU ÇARŞAMBA PROJESİ KAPSAMINDA BU HAFTA BADMİNTON KURSU VERİLDİ

  Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüz ile Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü iş birliği protokolü ile her Çarşamba devam eden "Mutlu Çarşamba" Projesi kapsamında çalışmalarımız devam ediyor.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER