2019-2020 OKUL SPORLARI FİKSTÜRLERİ YAYINLANMIŞTIR.

  2019-2020 Okul Sporları Fikstürleri Yayınlanmıştır.

  Haberi Oku

  “ÖĞRETMENLER GÜNÜ” KAPSAMINDA DÜZENLENEN SATRANÇ TURNUVASI SONUÇLANDI

  Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüzce "Öğretmenler Günü" müsabakaları kapsamında düzenlenen satranç turnuvası 15.11.2019 tarihinde, Gençlik Merkezi Müdürlüğümüz satranç odasında oynatılarak sonuçlandırılmıştır.

  Haberi Oku

  “ÖĞRETMENLER GÜNÜ” KAPSAMINDA DÜZENLENEN MASA TENİSİ TURNUVASI SONUÇLANDI

  Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüzce "Öğretmenler Günü" müsabakaları kapsamında düzenlenen Masa Tenisi turnuvaları, 14.11.2019 tarihinde, Sporcu Fabrikası salonunda oynatılarak sonuçlandırılmıştır.

  Haberi Oku

  2019-2020 OKUL SPORLARI BİLGİLENDİRME SEMİNERİ TAMAMLANDI

  2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı Okul Sporları bilgilendirme seminerleri, 14 Kasım 2019 tarihinde Göle ilçemizde ve 15 Kasım 2019 tarihinde Ardahan Merkezde Beden Eğitimi Öğretmenlerine, Okul Müdürlerine kurumumuz personelleri tarafından verilerek tamamlanmıştır.

  Haberi Oku

  ÖĞRETMENLER GÜNÜ KAPSAMINDA BADMİNTON MÜSABAKASI DÜZENLENDİ

  Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüzce Öğretmenler Günü müsabakaları kapsamında 13.11.2019 tarihinde saat 18:00’da İl Müdürümüz Bilent AKAR, Spor Şube Müdürü Yurdaer YURDAKUL, Öğretmenler ve personellerimizin katılımıyla badminton müsabakası yapılmıştır.

  Haberi Oku

  2019-2020 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI OKUL SPORLARI EĞİTİM SEMİNERİ ÇILDIR İLÇEMİZDE VERİLDİ

  2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı Okul Sporları bilgilendirme semineri, Çıldır İlçemizdeki Beden Eğitimi Öğretmenlerine, kurumumuz personelleri tarafından 13 Kasım 2019 tarihinde verilmiştir

  Haberi Oku

  2. KADEME BADMİNTON ANTRENÖRLÜK KURSU AÇILACAKTIR

  İlimizde 16 - 30 Aralık 2019 tarihleri arasında 2. ( ikinci ) Kademe Badminton Antrenörlüğü kursu açılacaktır.

  Haberi Oku

  2019-2020 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI OKUL SPORLARI EĞİTİM SEMİNERİ POSOF İLÇEMİZDE VERİLDİ

  2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı Okul Sporları bilgilendirme semineri, Posof İlçemizdeki Beden Eğitimi Öğretmenlerine, kurumumuz personelleri tarafından 12 Kasım 2019 tarihinde verilmiştir.

  Haberi Oku

  MUTLU ÇARŞAMBA'DA BU HAFTA

  Gençlik ve Spor Bakanlığımız tarafından 81 İlde Engeliler için hayata geçirilen “Mutlu Çarşamba” Projesi İlimizde her hafta farklı branşlarda, engelli sporcularımıza spor yaptırma, sosyalleşmelerini ve daha aktif bir şekilde sosyal hayata katılım sağlayabilmeleri amacıyla devam etmektedir.

  Haberi Oku

  OKUL SPORLARI SEMİNERLERİ BAŞLADI

  2019-2020 Eğitim Öğretim yılı Okul Sporları seminerleri Damal ve Hanak ilçelerinde verilerek başlamıştır.

  Haberi Oku

  ÖZEL SPORCULARIMIZA “YÜZME BİLMEYEN KALMASIN” PROJESİ KAPSAMINDA YÜZME DERSLERİ VERİLİYOR

  Gençlik ve Spor Bakanlığımız ile Milli Eğitim Bakanlığı arasında olan İş Birliği Protokol gereği, Yüzme Bilmeyen Kalmasın Projesi kapsamında Ardahan Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüzce, engelli sporcularımızın da yüzme öğrenmeleri, engellilere yönelik farkındalığın artması, onların topluma daha sosyal ve daha öz güvenli bir şekilde adapte olabilmesi için her pazartesi günü İl Müdürlüğümüze ait olan Spor Toto Yüzme Havuzunda yüzme kursu veriliyor.

  Haberi Oku

  11 MİLYON FİDAN DİKİMİ

  11 Milyon Fidan Dikimi.

  Haberi Oku

  ÖZEL SPORCULARIMIZA YÖNELİK MASA TENİSİ MÜSABAKASI TERTİP EDİLDİ

  Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüz ile Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü iş birliği ile 08.11.2019 tarihinde İl Müdürlüğümüze ait olan Ardahan Sporcu Fabrikası Salonunda saat 11.00’da Engelli Sporcularımıza yönelik Masa Tenisi Müsabakası gerçekleştirildi.

  Haberi Oku

  YÜZME BİLMEYEN KALMASIN

  Gençlik ve Spor İl Müdürlükleri bünyesindeki havuzların daha aktif olarak kullanılması; İlkokulda, Ortaokul, Lise öğrencilerinin Beden Eğitimi ve Oyun Dersini yüzme öğrenerek değerlendirmeleri

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER