HABERARŞİVİ
 • 20

  NİSAN

  23 NİSAN SPORTİF FAALİYETLERİ TAMAMLANDI

  Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğümüz tarafından, Yıldızlar ve Küçükler kategorilerinde, 26 oklumuzun 584 sporcunun katılımıyla 23 Nisan Sportif Turnuvalar düzenlendi.

 • 16

  NİSAN

  VOLEYBOL YILDIZLAR KIZ-ERKEK GRUP MÜSABAKALARI İLİMİZDE OYNANDI

  2017-2018 Sezonu Okul Sporları Yıldız Kız-Erkek Voleybol Grup Müsabakaları,12-15 Nisan 2018 tarihleri arasında, Ardahan, Artvin, Bayburt, Erzurum, Giresun, Gümüşhane, Kars, Ordu, Rize ve Trabzon İlleri olmak üzere 10 İlin kız ve erkek takımları toplam 230 sporcunun katılımıyla İlimizde yapıldı.

 • 10

  NİSAN

  OKUL SPORLARI YILDIZLAR KIZ-ERKEK GRUP MÜSABAKALARI

  Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğümüzce 2017-2018 Okul Sporları Voleybol Yıldızlar Kız-Erkek Grup Müsabakaları 12-15 Nisan 2018 Tarihleri arasında 12 İlden 24 Takımın katılımıyla Kazım Karabekir Paşa Spor Salonu ve Ardahan Üniversitesi Spor Salonunda yapılacaktır.

 • 5

  NİSAN

  KYK KIZ ÖĞRENCİ YURDUNDA MASA TENİSİ TURNUVASI YAPILDI

  İl Müdürlüğümüz ile Kredi Yurtlar Kurumu İl Müdürlüğü arasında imzalanan protokol gereğince, 29 Mart 2018 tarihinde, KYK Kız Yurdunda ikamet eden öğrencilerimizin aralarında diyaloglarını geliştirmeleri, kaynaşmaları, kültürel ve sportif faaliyetlere katılmaları için Masa Tenisi Turnuvası düzenlenmiştir.

 • 30

  MART

  YATILI GÜREŞ GRUP SEÇME SINAVI

  Yatılı Güreş Grup Seçme Sınavı

 • 30

  MART

  23 NİSAN SPORTİF FAALİYETLER FİKSTÜRÜ

  23 Nisan Sportif Faaliyetler Fikstürleri Yayımlanmıştır.

 • 29

  MART

  KYK’DA DART SATRANÇ VE MASA TENİSİ TURNUVALARI YAPILDI

  İl Müdürlüğümüz ile Kredi Yurtlar Kurumu İl Müdürlüğü arasında yapılan protokol gereğince, Niyazi Mısri Kız Yurdunda ikamet eden öğrencilerimize yönelik Dart, Satranç ve Masa Tenisi turnuvaları düzenlenmiştir. 20-23 Mart 2018 tarihleri arasında gerçekleştirilen müsabakalara toplam 128 öğrencimiz katılım sağlamıştır.

 • 27

  MART

  ERZİNCAN İLİNDE ARDAHAN RÜZGARI ESTİ

  Gençlik ve Spor Bakanlığımız tarafından Kültür ve Sanat Yarışmaları adı altında Gençler Arası ‘Türk Müziği-Şiir Okuma-Tiyatro ve Bilgi’ yarışmaları düzenlendi. Gençler Türk Müziği, Şiir Okuma, Tiyatro ve Bilgi Yarışmalarında yeteneklerini sergileme fırsatı buldular.

 • 26

  MART

  KAYAK SPORCUMUZ DİLAN DEMİR EYOF ÇALIŞMA KAMPINDA

  İlimiz Kayak sporcusu Dilan DEMİR, Türkiye Kayak Federasyonu Başkanlığımızın 2017-2018 Faaliyet programı doğrultusunda

 • 20

  MART

  ATLETİZM SEÇMELERİ TAMAMLANDI

  İlimizde Atletizm Seçmeleri tamamlandı.

 • 19

  MART

  2018 YILI KULÜPLER ARASI HALK OYUNLARI YARIŞMASI YAPILDI

  Halk oyunları İl Temsilciliğimizin 2018 yılı faaliyet programında yer alan Kulüpler arası Halk Oyunları yarışmaları, 17 Mart 2018 tarihinde, Kazım Karabekir Paşa Spor Salonunda, yedi Gençlik ve Spor Kulübümüzün, büyükler, yıldızlar ve Minikler düzenlemeli ve düzenlemesiz dalda hazırlamış oldukları gösterilerini izleyen hakem ve seyircilere sunmalarıyla sonuçlandırılmıştır.

 • 19

  MART

  SHORT TRACK SPORCULARIMIZ FEDERASYON KUPASINDAKİ BAŞARISI

  Buz Pateni Federasyon başkanlığının 2017-2018 faaliyet programında yer alan Federasyon kupası

 • 14

  MART

  TÜRKİYE FİNALİNE HAYALLERİNİ SAHNEYE TAŞI

  TÜRKİYE FİNALİNE HAYALLERİNİ SAHNEYE TAŞI Gençlik ve Spor Bakanlığı "Hayallerini Sahneye Taşı" Tiyatro Yarışması Ardahan İl elemeleri, Gençlik Merkezi Çok amaçlı Salonunda gerçekleşti.

 • 13

  MART

  OKUL SPORLARI BADMİNTON KIZ ERKEK MÜSABAKALARI SONUÇLANDI

  2017-2018 Okul Sporları Badminton Küçükler Kız-Erkek İl Birinciliği yarışmaları İlimizde 27 Şubat 2018 tarihinde sonuçlanmış olup, dereceye giren okullarımız aşağıda sıralanmıştır.

 • 13

  MART

  OKUL SPORLARI KÜÇÜKLER MASA TENİS TURNUVALARI TAMAMLANDI

  13 Mart 2018 tarihinde, Gençlik Merkezi Müdürlüğümüzün Çok Amaçlı Spor Salonunda gerçekleşen Okul Sporları Masa Tenisi Küçükler Kız-Erkek Yarışmaları sonuçlanmıştır. Turnuvaya 5 Okul Takımı, toplamda 25 sporcuyla katılım sağlamıştır.