HABERARŞİVİ
 • 18

  AĞUSTOS

  2017-2018 FUTBOL SEZONUNDA 6222 SAYILI KANUNUN UYGULAMA TOPLANTISI YAPILDI

  2017-2018 Futbol Sezonunda 6222 sayılı ’’Sporda Şiddet ve Düzensizliğin Önlenmesi’’ kanunun uygulanması, Amatör Spor Kulüplerimizin sıkıntı ve taleplerini görüşmek için İl Müdürümüz Bilent AKAR’ın başkanlığında, Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Özgür Hamza KÜÇÜK, Futbol İl Temsilcisi Önder SEYREK, Çıldır İlçe Müdürü Adnan KORKUT ve Spor Kulüplerimizin Başkanları, Yönetim Kurulu Üyeleri ve temsilcileri ile 16 Ağustos 2017 tarihinde İl Müdürlüğümüz toplantı salonunda bir araya geldiler.

 • 8

  AĞUSTOS

  VALİ BİLMEZ İL MÜDÜRLÜĞÜMÜZÜ ZİYARET ETTİ

  İlimiz Valisi Mehmet Emin BİLMEZ, 07.08.2017 tarihinde İl Müdürlüğümüzü ziyaret etti.

 • 1

  AĞUSTOS

  CAMİLER ARASI FUTBOL TURNUVASI SONUÇLANDI

  Diyanet İşleri Başkanlığı ile Gençlik ve Spor Bakanlığımızın ortak projesi olarak gerçekleştirilen sportif etkinlikler kapsamında, İl Müdürlüğümüz ve İl Müftülüğümüzün ortaklaşa tertip ettiği sosyal, kültürel ve sportif etkinliklerden;

 • 1

  AĞUSTOS

  SHORT TRACK SPORCULARIMIZ TÜRKİYE ŞAMPİYONASI HAZIRLIK KAMPINDAN DÖNDÜ

  Buz Pateni Federasyonu Başkanlığınca Milli Takım hazırlık kampına ismen davet edilen Buz Pateni Short Track ( Sürat Pateni ) Antrenörü Leyla YILMAZ ve sporcularımız kampı tamamlayarak 30 Temmuz' da ilimize dönmüşlerdir.

 • 1

  AĞUSTOS

  ''DAMLA PROJESİ'' İLİMİZDE TAMAMLANDI

  Gençlik ve Spor Bakanlığımız tarafından yürütülen "Damla Projesi" kapsamında 24 Temmuz 2017 tarihinde Ardahan’a gelen 3’ü yabancı uyruklu 21 üniversite öğrencisi

 • 24

  TEMMUZ

  BOKS SPORCULARIMIZDAN TÜRKİYE ÜÇÜNCÜLÜĞÜ

  Türkiye Boks Federasyon’nun 2017 yılı faaliyet takviminde yer alan 15 Temmuz Şehitleri Anma Alt Minikler Türkiye Ferdi Boks Şampiyonası Artvin ilinde tamamlandı.

 • 20

  TEMMUZ

  ÇILDIR İLÇEMİZDE DÜZENLENEN 15 TEMMUZ ANMA HAFTASI FUTBOL TURNUVASI SONUÇLANDI

  Çıldır İlçe Kaymakamlığı ve İlçe Müftülüğünün katkılarıyla “15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü” etkinlikleri kapsamında, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğümüz tarafından koordine edilen 15 Temmuz Şehitleri Anısına düzenlenen Minikler ve Yıldızlar Futbol Turnuvası tamamlandı.

 • 17

  TEMMUZ

  15 TEMMUZ UNUTMADIK UNUTTURMAYACAĞIZ!!!

  15 Temmuz hain darbe kalkışmasının birinci yıl dönümü dolayısıyla, 11-15 Temmuz 2017 tarihleri arasında ''15 Temmuz Demokrasi Zaferi ve Şehitlerimizi Anma Haftası'' sportif etkinlikleri kapsamında, İl Müdürlüğümüzün organizasyonuyla çeşitli branşlarda müsabakalar düzenlendi. 11 Temmuz 2017 tarihinde Kazım Karabekir Paşa Spor Salonunda, 20 sporcumuzun katılımıyla yapılan Güreş müsabakaları ile '15 Temmuz Demokrasi Zaferi ve Şehitlerimizi Anma Haftası' sportif etkinliklerine start verilmiştir.

 • 13

  TEMMUZ

  İL MÜDÜRÜMÜZ AKAR YAPIMI DEVAM EDEN TESİSLERİ DENETLEDİ

  İl Müdürümüz Bilent AKAR, 15 Nisan 2017 tarihinde yapımına başlanan ve yaklaşık işin %30’nun tamamlandığı 80. Yıl Cumhuriyet Şehir Stadyumu ve 10 Haziran 2017 tarihinde yapımına başlanan işin yaklaşık %20’sinin tamamlandığı Sporcu Fabrikası inşaatlarında çeşitli incelemelerde bulunarak her iki tesisimizin inşası hakkında Müteahhitlerinden genel bilgiler bilgiler aldı.

 • 7

  HAZİRAN

  BOKS SPORCULARIMIZDAN TÜRKİYE ÜÇÜNCÜLÜĞÜ

  Türkiye Boks Federasyonu Başkanlığımızın faaliyet programı doğrultusunda, 18-26 Mayıs 2017 tarihleri arasında Burdur ilinde yapılan Üst minikler Türkiye Boks Şampiyonasına İlimizi temsilen katılım sağlayan sporcularımızdan, 41,5 kg da Muhammed AKTÜRK ve 76 kg da Borancan SURAL Türkiye 3.sü olmuşlardır.

 • 1

  HAZİRAN

  GELENEKSEL ÇOCUK OYUNLARI VE FİZİKSEL ETKİNLİKLER YAPILDI

  Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğümüz ile Milli Eğitim İl Müdürlüğü ile ortaklaşa düzenlenen Geleneksel Çocuk oyunları ve Fiziksel Etkinlik oyunları 30-31 Mayıs 1 Haziran tarihleri arasında Kazım Karabekir Paşa Spor Salonunda yapıldı.

 • 31

  MAYIS

  KOD ADI: 2023

  2023 hedefleri doğrultusunda Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından geliştirilen ve Türkiye'nin 81 ilinde 8 Mayıs - 24 Haziran tarihleri arasında yaklaşık 2.000 genç illerimizdeki Gençlik Merkezlerimizde eğitim almaya başlayacaktır.

 • 31

  MAYIS

  KURUMLAR ARASI FUTBOL'UN ŞAMPİYONU İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ OLDU

  İl Müdürlüğümüz tarafından düzenlenen kurumlar arası futbol turnuvası, 05-26 Mayıs 2017 tarihleri arasında, Halil Efendi Mahallesi Sentetik Yüzeyli Çim Sahada, 25 kamu kurumunun toplamda 312 sporcuyla katılımıyla oynanarak sonuçlandırılmıştır.

 • 26

  MAYIS

 • 22

  MAYIS

  19 MAYIS ATATÜRK'Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI KUTLANDI

  ''19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı'', İl Müdürlüğümüzün organize ettiği çeşitli etkinliklerle kutlandı.