HABERARŞİVİ
 • 24

  TEMMUZ

  BOKS SPORCULARIMIZDAN TÜRKİYE ÜÇÜNCÜLÜĞÜ

  Türkiye Boks Federasyon’nun 2017 yılı faaliyet takviminde yer alan 15 Temmuz Şehitleri Anma Alt Minikler Türkiye Ferdi Boks Şampiyonası Artvin ilinde tamamlandı.

 • 20

  TEMMUZ

  ÇILDIR İLÇEMİZDE DÜZENLENEN 15 TEMMUZ ANMA HAFTASI FUTBOL TURNUVASI SONUÇLANDI

  Çıldır İlçe Kaymakamlığı ve İlçe Müftülüğünün katkılarıyla “15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü” etkinlikleri kapsamında, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğümüz tarafından koordine edilen 15 Temmuz Şehitleri Anısına düzenlenen Minikler ve Yıldızlar Futbol Turnuvası tamamlandı.

 • 17

  TEMMUZ

  15 TEMMUZ UNUTMADIK UNUTTURMAYACAĞIZ!!!

  15 Temmuz hain darbe kalkışmasının birinci yıl dönümü dolayısıyla, 11-15 Temmuz 2017 tarihleri arasında ''15 Temmuz Demokrasi Zaferi ve Şehitlerimizi Anma Haftası'' sportif etkinlikleri kapsamında, İl Müdürlüğümüzün organizasyonuyla çeşitli branşlarda müsabakalar düzenlendi. 11 Temmuz 2017 tarihinde Kazım Karabekir Paşa Spor Salonunda, 20 sporcumuzun katılımıyla yapılan Güreş müsabakaları ile '15 Temmuz Demokrasi Zaferi ve Şehitlerimizi Anma Haftası' sportif etkinliklerine start verilmiştir.

 • 13

  TEMMUZ

  Dinamik Spor Bilgi Sistemi Spor Elemanı Modülü Eğitimleri Yapıldı.

  Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Spor Genel Müdürlüğü’nün ortaklaşa geliştirdikleri; “Dinamik Spor Bilgi Sitemi" Spor Elemanı modülü kullanıcı eğitimleri tamamlandı.

 • 13

  TEMMUZ

  İL MÜDÜRÜMÜZ AKAR YAPIMI DEVAM EDEN TESİSLERİ DENETLEDİ

  İl Müdürümüz Bilent AKAR, 15 Nisan 2017 tarihinde yapımına başlanan ve yaklaşık işin %30’nun tamamlandığı 80. Yıl Cumhuriyet Şehir Stadyumu ve 10 Haziran 2017 tarihinde yapımına başlanan işin yaklaşık %20’sinin tamamlandığı Sporcu Fabrikası inşaatlarında çeşitli incelemelerde bulunarak her iki tesisimizin inşası hakkında Müteahhitlerinden genel bilgiler bilgiler aldı.

 • 4

  TEMMUZ

  Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü Eğitici Eğitmenleri için düzenlenen seminerler devam ediyor.

  Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Spor Genel Müdürlüğü’nün ortaklaşa düzenledikleri; “Elektronik Belge Yönetim Sistemi” Eğitici Eğitmenleri için yapılan BELGENET (V.3.5.70 versiyonu) ve KEP (Kayıtlı Elektronik Posta) entegrasyon sistemi ile ilgili eğitim seminerleri devam etmektedir.

 • 7

  HAZİRAN

  BOKS SPORCULARIMIZDAN TÜRKİYE ÜÇÜNCÜLÜĞÜ

  Türkiye Boks Federasyonu Başkanlığımızın faaliyet programı doğrultusunda, 18-26 Mayıs 2017 tarihleri arasında Burdur ilinde yapılan Üst minikler Türkiye Boks Şampiyonasına İlimizi temsilen katılım sağlayan sporcularımızdan, 41,5 kg da Muhammed AKTÜRK ve 76 kg da Borancan SURAL Türkiye 3.sü olmuşlardır.

 • 1

  HAZİRAN

  GELENEKSEL ÇOCUK OYUNLARI VE FİZİKSEL ETKİNLİKLER YAPILDI

  Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğümüz ile Milli Eğitim İl Müdürlüğü ile ortaklaşa düzenlenen Geleneksel Çocuk oyunları ve Fiziksel Etkinlik oyunları 30-31 Mayıs 1 Haziran tarihleri arasında Kazım Karabekir Paşa Spor Salonunda yapıldı.

 • 31

  MAYIS

  KOD ADI: 2023

  2023 hedefleri doğrultusunda Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından geliştirilen ve Türkiye'nin 81 ilinde 8 Mayıs - 24 Haziran tarihleri arasında yaklaşık 2.000 genç illerimizdeki Gençlik Merkezlerimizde eğitim almaya başlayacaktır.

 • 31

  MAYIS

  KURUMLAR ARASI FUTBOL'UN ŞAMPİYONU İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ OLDU

  İl Müdürlüğümüz tarafından düzenlenen kurumlar arası futbol turnuvası, 05-26 Mayıs 2017 tarihleri arasında, Halil Efendi Mahallesi Sentetik Yüzeyli Çim Sahada, 25 kamu kurumunun toplamda 312 sporcuyla katılımıyla oynanarak sonuçlandırılmıştır.

 • 26

  MAYIS

 • 22

  MAYIS

  19 MAYIS ATATÜRK'Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI KUTLANDI

  ''19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı'', İl Müdürlüğümüzün organize ettiği çeşitli etkinliklerle kutlandı.

 • 20

  MAYIS

  DAMAL İLÇEMİZDE ‘’19 MAYIS GENÇLİK HAFTASI’’ SATRANÇ TURNUVASI TAMAMLANDI

  Damal Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğümüzün organize ettiği ''19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'' sportif faaliyetleri kapsamında 15-16-17 Mayıs 2017 tarihleri arasında Satranç turnuvası düzenlenmiştir.

 • 18

  MAYIS

  ÇILDIR İLÇEMİZDE ‘’19 MAYIS GENÇLİK HAFTASI’’ SPORTİF FAALİYETLERİ TAMAMLANDI

  Çıldır Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğümüzün organize ettiği ''19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'' sportif faaliyetleri kapsamında Atletizm (Kros), Halk Koşusu, Satranç ve Güreş branşlarında düzenlenen müsabakalar sonuçlanmıştır.

 • 5

  MAYIS

  ÇILDIRLI İŞ ADAMINDAN İLÇEMİZE SPOR MALZEMESİ DESTEĞİ

  Çıldır İlçe Kaymakamlığımızın, İlçedeki çocuklara ve gençlere sporu sevdirmek ve yaygınlaştırmak için ''İmkan Bizden, Oynamak Sizden'' sloganıyla spora destek verilmesi adına başlattığı kampanya’ya bir destekte Güney Enerji güneşle su ısıtma sistemleri Genel Müdürü Çıldırlı İş Adamı sayın Akay Ağa KARACA’ dan geldi.